MIA home to sklep z ofertą mebli zarówno gotowych, jak i ręcznie wykonanych i zdobionych oraz dekoracji do domu i ogrodu w stylu skandynawskim, prowansalskim, rustykalnym, industrialnym, shabby chic, vintage. W naszych  przedmiotach zaklęty jest zapach lawendowych pól Prowansji, skandynawska biel niczym z obrazów Carla Larssona, moc natury w fakturze drewna.

Piękne przedmioty dodadzą urody każdemu wnętrzu. Wpływają na nastrój, stwarzają atmosferę sprzyjającą relaksowi, spotkaniom w gronie rodzinnym i odpoczynkowi po dniu pełnym pracy. Wierzymy, że wnętrza mieszkań i domów mogą wyglądać wspaniale nie tylko od święta. Dlatego chcąc pomoc Wam w wykreowaniu przestrzeni wygodnej i zarazem pięknej na co dzień stworzyliśmy MIA home.

Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego możecie być pewni, że w naszym sklepie znajdziecie perełki, które prócz walorów estetycznych są również praktyczne w użytkowaniu. Specjalnie dla Was wyszukujemy je na całym świecie. Otwarci na Wasze potrzeby i marzenia, stale poszerzamy ofertę naszego sklepu. Dlatego, prócz gotowych mebli i dodatków do aranżacji wnętrz, możecie u nas zamówić mebel lub przedmiot zdobiony wybranym motywem albo od podstaw wykonany zgodnie z Waszymi życzeniami. Chętnie zrealizujemy zamówienia dla firm i osób prywatnych.


Dodatkowe informacje znajdziecie w zakładkach:

  • Nasze Realizacje – galeria wybranych przedmiotów wykonanych na specjalne zamówienie
  • Kontakt - chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Jesteśmy sklepem PROKonsumenckim!

https://certyfikat.prokonsumencki.pl/miahome.pl/