Chlebak

Chlebak wykonany na zamówienie Klientki według wytycznych. Wykonany z drewna z wsuwaną do środka klapą. Powierzchnia postarzana celowo. Zdobiony w 100% ręcznie.

Skrzynki

Pierwsze zlecenie klientowskie jakie otrzymała MIA home passion. Sympatyczna Pani fotograf w tych skrzyniach będzie robiła zdjęcia głównie dzieciom. Rewelacyjny pomysł!

Skarby Norberta

Skrzynia na skarby Norberta wykonana na zamówienie Klientki według wytycznych. Wykonana z drewna, otwierana. Zdobiona i postarzana ręcznie. Można wykonać skrzynię w dowolnej kolorystyce i z dowolnym napisem.

Skrzynka HOME

Tą skrzynkę MIA home wykonała na zamówienie Klientki, która poszukiwała odpowiedniego przedmiotu, gdzie szybko po wejściu do domu będzie mogła wrzucić czapki i rękawiczki. Skrzynka będzie zawieszona na ścianie w korytarzu. Do kompletu Klientka zamówiła wieszak na klucze HOME.

Chusteczniki

Dwa chusteczniki, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie Klientek z wybraną czcionką, kolorem i intensywnością przecierania. Można je wykonać w każdym kolorze jaki się zamarzy i w każdej czcionce.

Skarby Mimi

Zamówienie klientowskie na skrzynię z napisem Skarby Mimi. Prezent dla dwuletniej córki Klientki. Wyszła rewelacyjnie. Oby tylko córeczka była zadowolona i przechowywała w niej swoje najpiękniejsze skarby.

Chlebak Pure White

Chlebak wykonany na indywidualne zamówienie Klientki z Pułtuska, której MIA home wyposażyła już salon w meble z kolekcji Prowansja. Chlebak będzie wisienką na torcie w Jej pięknej kuchni.

Realizacja Wilanów

MIA home zajmuje się także wykonywaniem mebli kuchennych, szaf wnękowych czy garderób na zamówienie. Przedstawiam realizację w mieszkaniu Klientki na warszawskim Wilanowie.
Wyświetlane 1 do 8 z 24 (1 Strona)