Cotton Balls

Regał Lotta

646,34 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]167
Głębokość [cm]39
Szerokość [cm]103

Bryła regału to proste zestawienie, kwadratów, prostokątów i trójkątów, zamkniętych w całość na pięknych dębowych nogach. Oprócz oczywistych powiązań ze skandynawskim minimalizmem, może kojarzyć się z polskim wzornictwem lat 60. Każdy pokój nie tylko dziecięcy powinien być wyposażony w regał. To właśnie na regał sięgają mali i duzi by móc wrócić do swojej ulubionej książki, zdjęcia z wakacji czy znalezionej na pierwszym wspólnym spacerze czterolistnej koniczyny.

Regał z kolekcji Lotta z całą pewnością wszystkie te rzeczy pomieści, na swoich pojemnych czterech półkach. Dodatkowo w regale zorganizowaliśmy miejsce, na rzeczy szczególnie ważne, do których świat nie koniecznie powinien zaglądać. Tym miejscem są szafeczki z uchwytami w kształcie trójkątów, zastępujące tradycyjne uchwyty. Przegródki na półkach, są pomyślane tak by łatwo zorganizować regałową przestrzeń. Z myślą o małych wspinaczach, regał wyposażyliśmy w element dzięki któremu łatwo będzie go przymocować do ściany.

Wykonanie: Regał wykonany został z białej płyty laminowanej o matowym wykończeniu, a nóżki z drewna dębowego.

Instrukcja obsługi: Regał należy przecierać miękką bawełnianą tkaniną zwilżoną wodą lub środkiem przeznaczonym do pielęgnacji mebli drewnianych.

Produkt na zamówienie.

Czas realizacji: 1-5 tygodni

30 innych produktów w tej samej kategorii: