Cotton Balls

Szafa Ruban

955,28 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]180.0
Głębokość [cm]52.5
Szerokość [cm]102.5

Ruban to kolekcja subtelna i zarazem elegancka. Sprawdzi się w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Kolekcja jest w kolorze kości słoniowej, pięknie komponującej się z kolorem naturalnego dębu. Meble wykończone są specjalnie wyselekcjowaną farbą włoskiego producenta. Są poddane specjalnemu procesowi utwardzania. Dzięki niemu są odporne na uszkodzenia:

- chemiczne: chroni przed działaniem cieszy typu mleczka, woda, oliwki

- mechaniczne: chroni przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży, polakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej"farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe.

Kolekcja Ruban jest bardzo praktyczna dzięki pojemnym szufladom. W meblach zamontowane są ciche i solidne prowadnice. Kolekcja wykończona jest uchwytami współgrającymi z motywem wstążki. 

Pojemna szafa dwudrzwiowa wyposażona jest w trzy regulowane półki. Wnętrze szafy podzielone jest na dwie części. Szafa wykonana jest z MDF'u, płyty meblowej i dębu.

Mebel dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja. W paczkach znajduje się także wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. 

Czas realizacji: 7 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

30 innych produktów w tej samej kategorii: