Cotton Balls

Biurko Fino

467,48 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]76.0
Głębokość [cm]61.6
Szerokość [cm]122.5

Meble Fino cechuje dekoracyjny design ze stylowymi zaokrągleniami. Dają delikatny i interesujący efekt wizualny. 

Biurko posiada dwie pojemne szuflady wyposażone w ciche prowadnice (kulkowe). U góry na blacie mocowana jest listwa ozdobna. Dodatkowo można nabyć kontenerek, który można dostawić pod biurkiem. Szafeczka stoi na kółkach, co umożliwia łatwe postawienie go w dowolnym miejscu. Kontenerek posiada jedną półkę z możliwością regulacji. Wymiary kontenerka: 41 cm x 51 cm x 53 cm.

Meble produkowane są zgodnie z normami europejskimi PN-EN 716-1:2010 oraz PN-EN 716-2:2010. Lakier wykorzystany do pomalowania jest bezpieczny dla dziecka. Odpowiada normom europejskim EN 71-3: 1994.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Przed wdrożeniem do sprzedaży polakierowany mebel jest testowany w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej" farbie nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. 

Mebel dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja. W paczkach znajduje się także wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. 

Czas realizacji: 7 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

30 innych produktów w tej samej kategorii: