Cotton Balls
Łóżko 90x200 Fino Zobacz większe

Łóżko 90x200 Fino

621,95 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]70.0
Głębokość [cm]97.0
Szerokość [cm]203.8

Meble Fino cechuje dekoracyjny design ze stylowymi zaokrągleniami. Dają delikatny i interesujący efekt wizualny. 

Łóżko 90x200 spełnia wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wykonania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka, odporna na zarysowania oraz nie żółknie z upływem czasu. Łóżko wykonane jest z płyty MDF malowanej na kolor biały oraz płyty meblowej. W skład łóżka wchodzi stelaż. Do łóżka można dokupić szufladę, która może pełnić funkcje pojemnego schowka lub dodatkowego spania. Do łóżka pasuje materac o wymiarach 90x200 cm.

Meble produkowane są zgodnie z normami europejskimi PN-EN 716-1:2010 oraz PN-EN 716-2:2010. Lakier wykorzystany do pomalowania jest bezpieczny dla dziecka. Odpowiada normom europejskim EN 71-3: 1994.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Przed wdrożeniem do sprzedaży polakierowany mebel jest testowany w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej" farbie nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. 

Mebel dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja. W paczkach znajduje się także wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. 

Czas realizacji: 14 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

30 innych produktów w tej samej kategorii: