Cotton Balls

Skrzynia na zabawki Marylou

402,44 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]55.6
Głębokość [cm]51.1
Szerokość [cm]69.4

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce. Została ozdobiona pięknymi, srebrnymi uchwytami. 

Skrzynia wykonana jest z płyty MDF malowanej na kolor biały. Posiada bezpieczny system zamykania wieka. Zastosowanie otworów z przodu oraz po obu bokach skrzyni zabezpiecza przed przytrzaśnięciem.

Meble z kolekcji spełniają wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wykonania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka, odporna na zarysowania oraz nie żółknie z upływem czasu. Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży, polakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej"farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe.  

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne wyposażenie do zmontowania. 

Czas realizacji: 14 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

30 innych produktów w tej samej kategorii: