Cotton Balls
Regał Marylou Zobacz większe

Regał Marylou

821,14 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]174.6
Głębokość [cm]41.0
Szerokość [cm]95.0

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce. Została ozdobiona pięknymi, srebrnymi uchwytami. 

Regał wykonany jest z płyty MDF malowanej na kolor biały oraz płyty meblowej. Półki są zabezpieczone przed wypadaniem. Szuflady zostały wyposażone w samodomyk z funkcją hamowania. Jedna półka jest regulowana, dwie są zamocowane na stałe. 

Meble z kolekcji spełniają wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wykonania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka, odporna na zarysowania oraz nie żółknie z upływem czasu. Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży, polakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej"farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe.  

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne wyposażenie do zmontowania. 

Czas realizacji: 14 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

30 innych produktów w tej samej kategorii: