Cotton Balls

Łóżko Marylou 90x200

621,95 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]71.6
Głębokość [cm]98.2
Szerokość [cm]205.9

Klasyczna i elegancka linia mebli dziecięcych o świeżym i delikatnym wyglądzie. Kolekcja utrzymana jest w jasnej stylistyce. Została ozdobiona pięknymi, srebrnymi uchwytami. 

Łóżko dziecięce wykonane jest z płyty MDF oraz płyty meblowej. Stelaż pod materac wchodzi w skład łóżka. Do łóżka pasuje materac o wymiarach 90 cm x 200 cm. Można dokupić szufladę, która może pełnić funkcję pojemnego schowka lub dodatkowego spania.a

W wersji standardowej łóżeczko występuje bez szuflady, ale jest możliwość jej dokupienia. Szuflada montowana jest do łóżeczka za pomocą prowadnic, które ułatwiają operowanie nią. Dodatkowo na wyposażeniu paczki z szufladą znajduje się biała pokrywa, która zasłania zawartość szuflady, gdyż stelaż z materacem znajdują się na najwyższej pozycji. 

Meble z kolekcji spełniają wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa użytkowania oraz wykonania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka, odporna na zarysowania oraz nie żółknie z upływem czasu. Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży, polakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej"farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe.  

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne wyposażenie do zmontowania. 

Czas realizacji: 14 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: