Cotton Balls
Skrzynia na zabawki Ines szara Zobacz większe

Skrzynia na zabawki Ines szara

402,44 zł

Dodaj do listy życzeń


podziel się

Wysokość [cm]56.0
Głębokość [cm]50.0
Szerokość [cm]68.2

Ponadczasowa kolekcja Ines w klasycznym stylu powróciła do świata dziecka. Ines zdobiona jest stylowymi frezami, przez co nadaje nowoczesny efekt wizualny. Przy odpowiedniej stylizacji doskonale sprawdzi się w pokoju chłopca i dziewczynki. Kolekcja jest praktyczna dzięki pojemnym szufladom. W meblach zamontowano ciche prowadnice z samodomykiem firmy Blum. Kolekcja wykończona jest pięknymi, ręcznie robionymi porcelanowymi uchwytami oraz nowoczesnymi srebrnymi uchwytami. 

Pojemna skrzynia została wykonana z MDF. Pomieści zabawki i inne akcesoria jak pościel, ubranka. Piękne boczne frezy skrzyni ozdobią pokoik każdej dziewczynki bądź chłopca. Mebel będzie służył przez długi czas. Skrzynia spełnia wszelkie normy europejskie pod kątem bezpieczeństwa, wykonania i użytkowania tj. zastosowanie zaokrąglonych krawędzi, bezpieczne materiały użyte w procesie produkcyjnym, farba wykorzystana do malowania jest bezpieczna dla dziecka. Skrzynia wyposażona jest w specjalne zawiasy, które spowalniają zamykanie wieka. Z przodu oraz bocznych ściankach zostały zastosowne specjalne otwory, które mają chronić dziecięce paluszki przed przytrzaśnięciem.

Meble wykończone są specjalnie wyselekcjonowaną farbą włoskiego dostawcy, która ma wyjątkowe funkcje utwardzające, dzięki czemu meble są odporne na uszkodzenia chemiczne (chroni przed działaniem cieczy typu woda, mleczka, oliwki i inne) oraz mechaniczne (zarysowania). Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży, polakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji. Dzięki specjalnie utwardzonej, "zsieciowanej"farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. Powłoka lakiernicza po utwardzeniu staje się ciałem stałym.

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu. Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu oraz niezbędne wyposażenie do zmontowania. 

Czas realizacji: 14 dni

Produkt nie podlega wysyłce gratis. 

30 innych produktów w tej samej kategorii: