Poszukujecie nietuzinkowych pomysłów na prezent, ciekawej listy ślubnej, efektownych prezentów firmowych? To wszystko znajdziecie w MIA home passion!

Z przyjemnością pomożemy dobrać idealny prezent, spełniający Wasze oczekiwania. Na życzenie wykonamy prezenty spersonalizowane, z inicjałami, logiem firmy, czymkolwiek zapragniecie.

W MIA home passion znajdziesz bardzo szeroki wybór prezentów na wszystkie okazje. Możecie stworzyć swoja listę prezentów samodzielnie i przesłać ją na sklep@miahome.pl.

Proponujemy pomoc w wyborze i dostarczeniu pod wskazany adres bliskiej osoby, której chcecie podarować prezent. Osobiście przygotujemy wybrany przez Was produkt i starannie go zapakujemy. Paczka zostanie pięknie przygotowana, z liścikiem zawierającym wybraną przez Was treść, a następnie wysłana pod wskazany przez Was adres.

Koszt ozdobnego opakowania zależy od wielkości produktu i waha się od 10 do 20 zł. W skład opakowania wchodzi ozdobny papier i/lub torba, liścik, naklejki, ozdobna zawieszka. Każdorazowo możecie drogą mailową uzyskać dokładną informację na temat kosztu opakowania ozdobnego. Wymiany i zwroty towarów zakupionych na prezent podlegają tym samym zasadom, co towary zakupione w normalnym trybie.